Jdi na obsah Jdi na menu

Informace k prodeji povolenek 2021

25. 1. 2021

Důležité informace k prodeji povolenek na rok 2021

S ohledem na nařízení Vlády ČR v důsledku pandemie COVID-19 a platných omezení na pohyb a shromažďování osob byla přijata následující opatření:

Prodej povolenek k lovu ryb a platba členských příspěvků v úřední hodiny (soboty, 6. 13. 20. 27. únor 2021) je určen pouze pro členy pobočného spolku Otrokovice.

Veškerý prodej, platby a výdej bude veden formou výdejových okének v areálu MRS - Štěrkoviště.

Každý z členů bude mít na sobě roušku, nebo obdobnou ochranu dýchacích cest, vlastní pero nebo propisku a bude dodržovat rozestup 2 metry. Doporučujeme zvolit vhodné oblečení dle aktuálního počasí - můžete čekat než na Vás dojde řada.

  • schema.pngčlen bude mít připravenu žádanku, kde bude uvedeno jeho členské číslo, rok narození, příjmení a jméno. Dále označí jakou členskou známku a jaké povolenky si chce zakoupit. Formuláře budou k dispozici na místě,
  • žádanku včetně platného rybářského lístku a členské legitimace (vše bez obalů) odevzdá v okénku číslo 1, kde dojde ke zpracování.
  • V okénku číslo 2 obdrží po zpracování doklad k zaplacení, který uhradí v okénku číslo 3.
  • Po platbě přechází s dokladem o zaplacení k okénku číslo 4, kde obdrží zpět členskou legitimaci, státní rybářský lístek, povolenku k lovu ryb, sumáře a další.