Jdi na obsah Jdi na menu

Ubytování

Kontakt:

rezervace, informace: +420 608 744 384 paní Rašková

Ubytovna " U rybářů " je umístěna v horním podlaží provozní budovy v rybářském areálu u Štěrkoviště v Otrokovicích. Provoz je od dubna do listopadu. Samotná vodní plocha Štěrkoviště ( pro rybolov i další rekreaci) je vzdálená cca 50 m.

Ubytovna má kapacitu 22 lůžek - dva třílůžkové a osm dvoulůžkových pokojů a je určena spíše pro krátkodobý pobyt, bez nároku na velké osobní pohodlí. V ubytovně je elektrický proud, teplá a studená pitná voda. Je vybavena společným sprchovým koutem, WC a kuchyňkou s elektrickým sporákem s troubou pro vlastní vaření a ledničkou.  Na pokojích se povoluje za poplatek používat vlastní ledničku a televizor. 

V uzavřeném rybářském areálu je ubytovaným umožněno parkování vozidel ZDARMA na vyhrazených místech. Areál je celoročně monitorován kamerovým systémem.

Obchody a restaurace v okolí:
Obchod s potravinami je vedle Štěrkoviště  400m od ubytovny. V dosahu MHD, nebo autem do 10 minut je možnost nákupu v prodejnách ALBERT, BILLA, LÍDL a KAUFLAND.
Restaurace je vzdálena cca 800m s výběrem z denního menu, minutkových jídel a pizzy.
Kolem Štěrkoviště pak naleznete další hostince s možností jídla, několik sezónních prodejních stánků, dětské veřejné koupaliště, tobogán ,půjčovnu šlapadel a loděk, nebo minigolf.
V místě je zastávka MHD, která Vás dopraví do centra Otrokovic, nebo krajského města Zlín.

ubytovna1.jpgubytovna2.jpg